Pro koho je akce určena, harmonogram příchodů

Proč se jít na akci podívat?

Vstup je zdarma a můžete si zde rozšířit obzory informovanosti o současné nabídce a poptávce po jednotlivých oborech. Přijďte se podívat, jak se prezentuje firma, ve které pracujete, co zajímavého nabízejí ostatní, nebo jak se změnila škola na které jste studovali. Vezměte s sebou kamarády a užijte si to – vyzkoušet můžete řadu aktivit, které jsou připraveny na jednotlivých stáncích vystavovatelů.

Přesný harmonogram doporučených hromadných příchodů žáků závěrečných ročníků ZŠ a SŠ pro rok 2023 naleznete níže.

Harmonogram příchodů 2023, zdroj archiv organizátorů

Akce může pomoci především žákům závěrečných ročníků základních a středních škol a  všem, kteří hledají zaměstnání. Těmto skupinám může totiž pomoci při získávání informací k důležitému životnímu rozhodnutí. Samozřejmě je možné akci navštívit i vícekrát, např. jeden den přijde žák se třídou a druhý den s rodiči. Proč? Každého z nich napadají trochu jiné otázky na konkrétního vystavovatele…

Navíc rodiče s sebou mohou vzít i mladší děti, které si užijí doprovodné aktivity a začnou si vytvářet nezávazný přehled o povoláních.

Budoucím středoškolákům a lidem hledajícím zaměstnání bychom rádi připomněli, že zde budou mít také možnost komunikovat s personalisty zúčastněných firem, předat jim svůj životopis a seznámit se s nabídkou volných pracovních míst. Nestyďte se je oslovit!